Fake History Role-Play- wiemy co to zabawa!

Fake History Role-Play- wiemy co to zabawa!


#1 2012-06-11 19:40:29

 Gold[PL]

Główny Admin

10709791
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-06-11
Posty: 26
Punktów :   
WWW

Serwer-Planowanie startu

Witam szanownych graczy!


Pewnie zastanawia was fakt kiedy startujemy z serwerem. Aktualnie zbieramy fundusze na hosting serwera oraz tworzymy od nowa mapę. Jak nie można się było domyśleć akcja serwera będzie działa się w Kolonii Karnej! Wybraliśmy tę mapę z powodu tego że jest mała, można ją dobrze zagospodarować oraz sprawić aby rozgrywka była lepsza. Jak zapewne wiecie ruszamy z własną mapą, jest to kompletnie rozbudowana mapa kolonii, aktualnie gotowy jest zamek wojsk Francuskich, wraz z lochami i salą tortur, następnie zajmę się tworzeniem obozu dezerterów oraz bandytów, później dopiero dodam upiększenia kopalni złota. Mam nadzieję że nie możecie się doczekać tak samo jak ja.
Z dniem dzisiejszym tj. 12 czerwca 2012 roku ukończono pracę nad obozami bandytów i buntowników oraz rozpoczęto pracę nad klasami. Najprawdopodobniej klasy zakończymy robić jutro bądź skończymy je na pewno do końca tego tygodnia. Mapa też zostanie dokończona w podobnym terminie, następnie ruszamy z opłatą hostingu i startujemy!


Jeśli posiadasz problem to pisz mi na PW bądź na GG(10709791)!
http://www.toocool2betrue.com/wp-content/uploads/2012/03/Biggie-Smalls-With-Tupac-Amaru-Shakur.jpg

Offline

 
Witamy na naszym forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.twilightever.pun.pl www.klasa3be.pun.pl www.gakuen-anime.pun.pl www.zagubionawyspa.pun.pl www.narutouchihaforum.pun.pl