Fake History Role-Play- wiemy co to zabawa!

Fake History Role-Play- wiemy co to zabawa!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2012-06-14 08:36:35

 Gold[PL]

Główny Admin

10709791
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2012-06-11
Posty: 26
Punktów :   
WWW

system Kupowania oraz Handlu

Witam szanownych graczy!
Chcieliśmy serdecznie powiadomić o tym że do serwera został wprowadzony system działkowy. TAK! W każdej chwili możecie kupić sobie wolny domek w danym obozie lub kupić działkę gdzieś w dzikim miejscu od lorda i rozpocząć pracę nad budową WŁASNEGO DOMU! Jednak jak to wiadomo nie jest to tanie i potrzebujesz kilku rąk i specjalistów do pomocy. Jako iż jestem Buliderem serwera jak i osobą odpowiedzialną za jeden z obozów oraz głównym adminem wyznaczam CENNIK!
Obóz Wieśniaków:
-Namiot (wynajem) 100 sztk. złota na dobę.
-Mały budynek 1 osobowy (kupno) 4000 sztk. złota + ranga doświadczony kopacz (Wtedy wiadomo że zostajesz w tym obozie).
-Mały budynek 1 osobowy z fajką lub innymi dodatkami (kupno) 4500 sztk. złota + ranga doświadczony kopacz (Wtedy wiadomo że zostajesz w tym obozie).
-Średni budynek 1 osobowy (kupno) 5000 sztk. złota + ranga doświadczony kopacz (Wtedy wiadomo że zostajesz w tym obozie).
-Średni budynek 1 osobowy z dodatkami (kupno) 6000 sztk. złota + ranga doświadczony kopacz (Wtedy wiadomo że zostajesz w tym obozie).
-Wielki budynek wieloosobowy (kupno) 12000 sztk. złota + ranga strażnik obozu (po prostu dla elity ).
-Wielki budynek wieloosobowy z dodatkami 15000 sztk. złota + ranga strażnik obozu (po prostu dla elity ).
Zamek Francuzki:
-Mały budynek (wynajem) 800 sztk. złota na dobę.
-Mały budynek 1 osobowy bez pieca oraz z drewnianym łóżkiem (kupno) 1200 sztk. złota
-Mały budynek 1 osobowy z piecem, skórzanym łóżkiem (kupno) 9000 sztk. złota + Ranga Wojownik (dla elity ).
-Średni budynek 1 osobowy bez pieca i z drewnianym łóżkiem (kupno) 2000 sztk. złota + ranga Knecht
-Średni budynek 1 osobowy z piecem, skórzanym łóżkiem (kupno) 10000 sztk. złota + Rana Wojownik
-Wielki budynek 1 osobowy z piecem, skórzanym łóżkiem (wynajem) 3000 sztk. złota na dobę.
Obóz buntowników:
Ceny zostaną ustalone gdy zostanie wybrany lider.
CENA DZIALKI:
10000 sztk. złota za 1 akr zabudowanej działki a za czystą 8000 sztk. złota za akr (1 akr w Gothic'u to 1 pole dla owiec ).
Oczywiście każde zarobione pieniądze zapisujcie sobie w sygnaturce, bądź w dziale "Moja Postać" dzięki temu będzie można sprawdzić czy daną postać stać na taki skok .
Tutaj dodatkowa informacja. Dodaliśmy system Handlu, zarejestrowane osoby które tutaj w tym temacie zgłoszą się do tego pomysłu dostaną klasę Handlarzy (Nie posiada ona lidera, dowódcę i tym podobne) broni lub żywności. Będą oni mieli w swoim ekwipunku towary które możecie sprzedawać wojownikom bądź innym takim ale za cenę wygórowaną! (aby się nie zdarzyło że sprzedajecie np. Gniew Innosa za 100 sztuk złota. Oczywiście takiej broni nie będziecie mieli) Żywność zaś będziecie sprzedawać wszelakim liderom kast (Hurtowo) badź na placach w 3 głównych obozach! W Obozie Wieśniaków znajduje się on pod placem treningowym strażników obozu. W Zamku znajduje się koło ogniska przy chacie Fiska. W Obozie Buntowników nad górą rudy (teraz złota). Myślę że podobają wam się nasze pomysły i będziecie w nich uczestniczyć. Aha i jeszcze, spawn klas Handlarzy znajduje się w Obozie Wieśniaków, wydaje mi się że jest najbardziej neutralny .


Jeśli posiadasz problem to pisz mi na PW bądź na GG(10709791)!
http://www.toocool2betrue.com/wp-content/uploads/2012/03/Biggie-Smalls-With-Tupac-Amaru-Shakur.jpg

Offline

 
Witamy na naszym forum!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klasa3be.pun.pl www.zagubionawyspa.pun.pl www.narutouchihaforum.pun.pl www.public-ventrilo.pun.pl www.gakuen-anime.pun.pl